Džeimsa Kamerona romantiskajai drāmai “Titāniks” šogad apritēja 20 gadu, tāpēc tagad mēs visi, kas šo filmu redzēja vēl 90-o gadu beigās vai 2000-o gadu sākumā, oficiāli varam justies veci un pagremdēties nostaļģijā.
Gadījumā, ja tomēr kādu iemeslu dēļ tu vēl līdz šim brīdim “Titāniku” neesat redzējis, tad piebildīsim, ka tā ir romantiska drāma, kurā galvenā uzmanība tika pievērsta Džeka un Rozes liktenīgajai, bet nolemtajai mīlestībai.
Bet Roze nebija vienīgā sieviete Džeka dzīvē. Jā, bija dažas franču meitenes, kuras pozēja kailas Džeka gleznām, taču uz Titānika bija vēl kāda cita, kas jauneklim daudz nozīmēja. Viņas vārds bija Kora Kartmela, un jūs atcerēsieties viņu kā mazu meiteni, kuras acis iemirdzējās, ieraugot kruīza kuģi.
Viņa arī dejoja ar Džeku vienā no šīm trešās klases kaītēm, kurās bija daudz vairāk jautrības kā dīvainajās vakariņās, kurās pirmās klases klientiem bija jāpiedalās.
https://www.youtube.com/watch?v=AaYAqWnfclM
Koras lomu spēlēja Aleksandreja Ovensa – bet kur viņa tagad ir un kā viņa izskatās? Par to nākamajā lapā!
Lasi vēl: Vai vēl atceries glābēju komandu no “Pludmales patruļa”? Lūk, kā viņi izskatās tagad!
Pāršķir lapu, ja vēlies redzēt kā viņa izskatās tagad!
Tevi noteikti interesēs
- Mana vīramāte piecas reizes “aizmirsa” savu maku, līdz es uzrīkoju “izrādi” pie kases
- Viena automašīnas trūkuma dēļ, it īpaši ziemā, Latvijas likumsargi var piemērot 30 eiro sodu un anulēt TA turpat uz vietas
- Vairs nevienam nav jāizpatīk: kāpēc pēc 50 gadiem sievietes jūtas laimīgas arī bez vīrieša
- Znots Valdis pieprasīja naudu par degvielu, es toties piestādīju rēķinu par zupu un naktsmājām
- Vientulība, no kuras tik ļoti badījās Sarmīte, izrādījās kā malks svaiga gaisa (2.daļa)
- Globa prognozē, ka sešām austrumu horoskopa zīmes 10. februāris atnesīs negaidīti pozitīvu pavērsienu







